nedjelja, 3. kolovoza 2014.

HNK-Segesta vs.HNK-Gorica, 02.08.14. (11:15h), 1.pripremna utakmica -5:0(5:0)

Znatno oslabljeni i ne kompletni, ovu smo utakmicu izgubili rezultatom 5:0.
U 1.poluvremenu nismo se uspjeli nametnuti te nismo uspjeli povezati naše redove. Domaćin je od samog početka stvarao pritisak te je već u 4.min.pogodio vratnicu našeg gola. Već u 6.min.radi ozljede Agoun mora napustiti teren te se radi kratke klupe nemože postaviti adekvatna zamjena na njegovo mjesto. Od 12.do 18.min. već je 3:0 za domaćina. Prvi šut prema golu domaćina uputili smo tek u 23.min..U prvih 25 minunta Debijađi zabilježio je dvije obrane a u 26.min.nakon odlične lopte Sedlarića, šut Šestaka brani vratar. u 29.min. je 4:0. U 32.min. Brzović iz jedanaesterca nakon prekršaja na Šestaku pogađa prečku gola. U 34.domaćin zabija za 5:0. Ne treba biti nezadovoljan viđenim u ovom poluvremenu , jer treba uzeti u obzir da ekipa u ovom sastavu nikada nije zaigrala, te da su neki igrači morali igrati na pozicijama na koje nisu naviknuti. To je naravno povezano sa izostancima igrača od kojih su neki ozljeđeni, a neki još na odmoru. U 2.poluvremenu nakon što su se dečki malo priviknuli, stvari na terenu su se malo preokrenule. Stvorili smo nekoliko odličnih akcija kojima je u završnici nedostajalo malo više sreće. U 42.min.nakon lopte Sedlarića, Brzović za pola koraka sporiji od vratara domaćina za izglednu priliku za gol. U 60.min.100%tnu priliku propušta Petrović nakon odlične lopte Brzovića. U 62.min.šut Agouna nakon slobodnjaka vratar izbija u korner nakon kojega vratar brani priliku Agonua. U 64.i 66.min. šut Brzovića brani vratar. U 68.min. Šestak prolazi istrčalog vratara te šalje loptu na Petrovića u 16.terac, no on loptu ne uspjeva kontrolirati te promašuje. U 2.dijelu smo bili opasnija momčad. Izmjene su uglavnom bile u 2.dijelu, igrači su izlazili i ulazili tako da je to bilo malo teže pohvatati. Cijelu utakmicu su odigrali: Debijađi, Vranić, Đurašin, Žordić, Brzović, Trumbetaš i Šestak. Naglasio bih da su se svi igrači jako istrošili te im u svakom slućaju treba čestitati na trudu.
Sljedeći tjedan nas čekaju tri jake utakmice, te se nadam da će nam se brojno stanje do tada povečati!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Agoun T, Vranić F, Petrović J, Vidak M, Đurašin M, Žordić B, Šestak B, Brzović F, Trumbetaš M, Lugarić S.

KLUPA:  Sedlarić F, Mandić A.
NEDOSTAJU: Borovac T, Krizmanić K, Meić N, Skok S, Kopilović L, Posavac D, Posavec P, Tomić A.

NAJAVA UTAKMICE:
U subotu 02.08.14. u 11:15h, igramo 1.pripremnu utakmicu nakon ljetne stanke u Sisku sa odličnom ekipom HNK-Segesta. Dosada smo sa Segestom odigrali dva puta (1.put kao ml.pioniri 1, a 2.put kao st.pioniri 2) te smo ih u oba susreta pobijedili (1:2, 3:4).
S ekipom Segeste susretati ćemo se i u ovoj sezoni, jer se također natječu u 1.HNL-središte.
Naglasio bih da naša ekipa još uvijek nije kompletna, a s obzirom da im je to prva utakmica nakon 2 mjeseca pauze, biti će zanimljivo vidjeti kako će se snaći na terenu. Sretno dečki!

Vjerojatno Ste uočili plan rada za ovaj mjesec...tijekom kojeg je planirano odigravanje 7 utakmica i 24 treninga. Mislim da bi to trebalo biti sasvim dovoljno da se ekipa pripremi i uigra za nadolazeće prvenstvo.