subota, 23. kolovoza 2014.

NK-Vinogradar vs.HNK-Gorica, 23.08.14.(10:00h), 1.kolo KUP-NSZŽ - 0:5(0:1)

Pobjeda u 1.utakmici KUPa NSZŽ rezultatom 0:5.
Odigrana je prva utakmica KUPa na razini županije protiv Vinogradara u Jaski. Vrijeme kišno, a domaćin na teren izlazi sa 10 igrača. Tijekom cijele utakmice domaćin ne uspjeva zaprijetiti našem golu, stvaramo pritisak i prijetimo, ali jako loša završnica. Jednostavno imamo previše neiskorištenih prilika, pogotovo u 1.poluvremenu gdje smo od 10 prilika uspjeli zabiti samo jednom i to u 32.min.golom Meića za 0:1. U 6.min.Brzović sa 17m pogađa prečku gola, 8.min.neiskorištena prilika Meića, 10.min.neiskorštena prilika Posavca P. U 12.min.Krizmanić iz slobodnog udarca šutira pored gola, u 13.i 18.min.Meić šutira preko gola, u 25.min. šut Meića brani vratar domaćina. Agoun u 28.min. iz slobodnjaka s 20m šutira preko gola. 2.poluvremenu uspjevamo poboljšati našu realizaciju, te zabijamo još 4 gola. U 45.min.Borovac šutira pored gola. U 46.min. dvije izvrsne intervencije vratara Vinogradara koji brani šut Đurašina te šut Šestaka nakon odbijene lopte. U 48.min. Borovac šutira preko gola. U 51.min. Brzović zabija glavom za 0:2 na dodavanje Kopilovića. Nakon toga dvije propuštene prilike Brzovića. U 65.min.Mandić zabija za 0:3 šutom s 18m, te u 67.min. za 0:4 na dodavanje Borovca. U zadnjoj minuti utakmice za 0:5 zabija Žordić.
Nakon ove pobjede igramo još jednu utakmicu s jednim od pobjednika ostalih današnjih utakmica (rezultate možete vidjeti na postu prije ili klikom na LINK.). Pobjedom u toj sljedećoj utakmici kvalificirali bi se u završnicu KUPa HNSa. Osim nas, dalje su prošli NK-Dugo Selo, NK-Naftaš Ivanić i NK-Bistra.
Utakmica 2. kola županijskog kupa na rasporedu je u utorak 16.09. u 17.00 sati u gostima protiv Dugog Sela.

Obzirom da nisam bio prisutan na ovoj utakmici, te na utakmici s Trnjem, zahvalio bih se roditeljima koji su utakmice pratili umjesto mene, te bilježili sve potrebne informacije, HVALA!

SASTAV: Debijađi J.P.(od 60.Crnolatec), Šestak B, Agoun T, Posavec D, Žordić BBorovac T, Đurašin M.(od 49.Kopilović L.), Posavec P.(od 49.Petrović J.),  Brzović F, Krizmanić K.(od 42.Sedlarić F.), Meić N.(od 49.Mandić A.).

KLUPA:  Crnolatec, Sedlarić F, Petrović J, Mandić A, Kopilović L.
NEDOSTAJU: Vranić F, Skok S, Tomić A, Vidak M, Trumbetaš M, Lugarić S.

STRIJELCI: 0:1 Meić N.(32.min), 0:2 Brzović F.(51.min), 0:3 Mandić A.(65.min),
0:4 Mandić A.(67.min), 0:5 Žordić B.(70.min).