subota, 9. svibnja 2015.

HNK-Gorica vs.HNK-HAŠK, 09.05.2015. (11:15h), 26.kolo 1.HNL-središte - 3:3(1:3)

Osvojen bod velik "ko kuća" za 3:3.
Utakmicu igramo na glavnom terenu, a vrijeme je sunčano i jako toplo. Od samog početka dečki su pritisnuli suparnika, što se isplatilo već u 2.min. kada Meić otima loptu gostujućem vrataru te loptu posprema u mrežu za 1:0. Nakon toga rekao bih da imamo posjed lopte na terenu, da dobro i pravovremeno zatvaramo prilaze našem golu te da tu i tamo dolazimo bliže gostujućem golu ali bez završnice i neke opasnije prilike. Nekoliko neiskorištenih kornera i nekoliko lijepih proigravanja s naše strane. Gosti su 1.gužvu pred našim golom stvorili nakon slobodnjaka u 27.min. ali bez veće opasnosti. Kad smo već pomislili kako ćemo ovo poluvrijeme sigurno privesti kraju dalo se primjetiti kako nas je naša požrtvovna igra poprilično umorila te lagano ostajemo bez snage. Slijedi šok u 29.min. kada gosti nakon slobodnjaka glavom zabijaju za 1:1; lopta se od grede odbija u gol. Ponovno primamo gol nakon prekida kako smo već cijeli ovaj dio sezone navikli - zanimljivo je da nam je iz igre teško zabiti. Tu u nevjerici lagano padamo te u 31.min. primamo brzi gol za 1:2 iz gužve pred našim golom te slijedi raspad nakon kojeg već u 32.min.primamo gol za 1:3. U 2.poluvrijeme ulazimo odlučni pokušati izvuči što se izvući da. U 40.min. odlična prilika za gol nakon još bolje kombinacije Krizmanić-Borovac. U 49.min. šut iz slobodnjaka Agonua, lopta prolazi malo preko grede. Iako su nam teške noge uspijevamo pravovremeno zatvarati prilaze našem golu. Ekipa HAŠKa u ovom poluvremenu jedinu izgledniju priliku pred našim golom imala je u 61.min. ali lopta odlazi pored gola. U 68.min. motivirajući gol za momčad zabija Meić, 2:3. Slijedi brzo trčanje u mrežu po loptu i što prije s njom na centar. Ekipa se diže te je u 70.min.izborila slobodni udarac. Svi odlaze pred gostujući gol, izvodi Agoun. Lopta leti visoko u 16terac, netko odbija loptu koja dolazi do Posavca P, koji zabija za izjednačenje 3:3. BRAVO!

SASTAV: Crnolatec P, Vranić F.(od 54.Petrović J.), Skok S, Agoun T, Žordić B.(od 42.Đurašin M.), Borovac T, Šestak B.(od 62.Hajduk A.), Posavec D.(od 62.Kopilović L.), Posavec P, Krizmanić KMeić N.

KLUPA:
 Kopilović L, Petrović J, Đurašin M, Hajduk A,
NEDOSTAJU: Debijađi J.P, Brzović F, Sedlarić F, Trumbetaš M, Vidak M, Lučan I.

STRIJELCI: 1:0 Meić N.(2.min), 1:1 Klasan F.(29.min.), 1:2 Kiš D.(30.min.), 1:3 Kiš D.(32.min.), 2:3 Meić N.(68.min.), 3:3 Posavec P.(70.min.)