utorak, 26. svibnja 2015.

NK-Sesvete vs. HNK-Gorica, 26.05.2015. (20.15h), 25.kolo 1.HNL-središte - 7:0(3:0)

Utakmicu smo izgubili rezultatom 7:0.
Ovom pobjedom NK-Sesvete osigurale su naslov prvaka...čestitke!!!
Osjetilo se da je domaća ekipa bila jako "napaljena" te je pod svaku cijenu htjela danas pobijediti. Od samog početka krenuli su žustro pa takvim tempom gotovo do samog kraja utakmice. U 1.poluvremenu primili smo 3 gola, a naš je vratar Debijađi zabilježio i po koju dobru obranu. Jedine prilike u 1.dijelu imali smo u 27.min.kada Borovac izvodi slobodan udarac, lopta se od igrača odbija do Posavca D. koji šutira, no vratar domaćina odlično brani. U 30.min. odigrali smo odličnu akciju od nekoliko dodavanja iz prve te na kraju šut Posavca sa nekih 16m ponovno brani vratar. U 2.poluvremenu ponovno domaćin prijeti, zabili su nam još 4 gola. U 55.min. naš vratar Crnolatec P. odlično brani jedanaesterac! U 65.min. Posavec D. ozlijedio se nakon sudara sa domaćim igračem te ne može nastaviti s igrom. Utakmicu završavamo s igračem manje. Još jednom čestitke domaćinu na odličnoj igri i zasluženoj tituli!

SASTAV: Debijađi J.P.(od 47.Crnolatec P.), Žordić B, Skok S.(od 47.Preradović M.), Posavec D, Vranić F.(od 47.Petrović J.), Borovac T, Brzović F.(od 43.Kopilović L.), Posavec P, Sedlarić F.(od 43.Ivančić M.), Krizmanić KMeić N.

KLUPA:
 Crnolatec P, Ivančić M, Preradović M, Kopilović L, Petrović J.
NEDOSTAJU: Agoun T, Đurašin M, Šestak B, Trumbetaš M, Vidak M, Hajduk A, Lučan I.

STRIJELCI: 1:0 Sabolov I.M.(1.min), 2:0 Barukčić D.(11.min.), 3:0 Bevanda H.(13.min.), 4:0 Barukčić D.(41.min.), 5:0 Kranjec M.(44.min.), 6:0 Tokić M.(52.min.), 7:0 Tokić M.(63.min.)