ponedjeljak, 18. kolovoza 2014.

NK-Trnje vs.HNK-Gorica, 18.08.14. (08:30h), 5.pripremna utakmica -2:1(1:0)

Dominantna ali i neuvjerljiva igra, te poraz rezultatom 2:1.
Obzirom da nisam bio prisutan na utakmici koristim se informacijama koje sam dobio.
Iako smo imali veći posjed lopte te imali više prilika utakmicu smo izgubili. Ekipa domaćina povela je već u 5.min. sa 1:0 i to iz jedine ozbiljnije prilike u 1.poluvremenu. Nismo uspjeli iskoristiti naše prilike, u 11.min. Meić izlazi 1na1 sa vratarom no vratar domaćina brani. U 28.min. neiskorištena prilika Meića, isto kao i u 33.min. kad vratar ponovno brani. Iako se igra gotovo većinu 2.poluvremena odvija na polovici domaćina, oni ponovno svoju jedinu priliku iskorištavaju te u 55.min. nakon kornera zabijaju za 2:0. Za 2:1 u 67.min. zabija Agoun iz slobodnjaka sa 20tak metara.