subota, 14. ožujka 2015.

HNK-Gorica vs. NK-Trnje, 14.03.2015. (11:15h), 18.kolo 1.HNL-središte - 3:0(1:0)

Sigurna pobjeda rezultatom 3:0!
Tijekom cijele utakmice pokazali smo da smo bolja ekipa. Već smo u prvim minutama utakmice stvorili barem dvije opasne situacije pred golom gostiju nakon izvođenja kornera. U 9.min. Agoun izvodi slobodnjak s nekih 25m no vratar gostiju je siguran. U 11.min. Krizmanić nakon kornera loptu glavom šalje u okvir gola, ali vratar odlično brani. U 1.poluvremenu ekipa NK-Trnja zaprijetila je našem golu tek u 32.min.nakon kontre, no naš vratar Debijađi je siguran. Naš se konstantan pritisak prema vratima gostiju isplatio tek u 33.min. susreta kada Šestak zabija za 1:0. Naime Brzović ulazi u 16-terac, prolazi igrača te šutira loptu prema golu, vratar odličnom intervencijom loptu odbija, Šestak je na mjestu te sigurno sprema loptu u gol. U 2.poluvrijeme nastavljamo inicijativom te Brzović iz gužve pred gostujućim golom u 41.min. zabija za 2:0. U sljedećih 10tak minuta gosti uspjevaju 2puta kroz neke poluprilike zaprijetiti našem golu, ali bez stvarne opasnosti. U 52.min. solo akcija Krizmanića koji sam prolazi gostujućom polovicom terena gdje je nanizao nekoliko igrača, nakon čega loptu posprema u gol za 3:0. Nakon gola malo gubimo na terenskoj inicijativi. Gostujuća ekipa šutirala je prema našim vratima još u 64.min. ali Crnolatec je siguran.
Čestitke na pobjedi! Sljedeći vikend idemu u goste Dinamu.

SASTAV: Debijađi J.P.(od 55.Crnolatec P.), Đurašin M, Agoun T, Skok S..(od 44.Sedlarić F.), Petrović J.(od 55.Kopilović L.), Posavec D.(od 58.Vidak M.), Krizmanić K, Šestak B, Brzović F, Posavec P, Meić N.

KLUPA:
 Crnolatec P, Vidak M, Kopilović L, Sedlarić F.
NEDOSTAJU:  Borovac T, Vranić F, Žordić B, Trumbetaš M, Lučan I, Hajduk A.

STRIJELCI: 1:0 Šestak B.(33.min), 2:0 Brzović F.(41.min.), 3:0 Krizmanić K.(52.min.).
.
OPOMENUTI IGRAČI:
NK Trnje: Vidaković D.(13.min.) - žuti karton - nesmotren start.

Najava utakmice: U prvom dijelu sezone imali smo priliku vidjeti odličnu utakmicu u Trnju iz koje smo mi izašli kao pobjednici rezultatom 2:4 (1:1). Utakmica je bila sadržajna sa puno prilika na obje strane. Iskoristili smo 2 jedanaesterca, a u zadnjim minutama igrali smo s igračem manje radi 2 žuta kartona. Da bi se prisjetili tijeka te utakmice kliknite na LINK.