subota, 20. rujna 2014.

NK-Naftaš Ivanić vs.HNK-Gorica, 20.09.2014. (11:15h), 5.kolo 1.HNL-središte - 0:0(0:0)

...na kraju samo 0:0.
Utakmica bez previše događanja. Vidljivo je bilo da pokušavamo više igrati od protivnika ali samo pokušavamo. Premalo smo koristili proboje po krilima a više smo forsirali igru po sredini terena. Sredina terena je bila u jako lošem stanju (blato), pa samim time nismo od igre mogli više i očekivati. Tijekom igre u nekoliko navrata počela je padati kiša. U 12.min. šut Šestaka sa 20m brani vratar. U 14.min. odličan izlazak našeg vratara Crnolateca koji skida loptu s noge napadaču Naftaša. U 17.min.slobodnjak Krizmanića sa 18m vratar domaćina bez problema hvata loptu. U 35.min.prilka Naftaša iz koje lopta prolazi uz vratnicu našeg gola. Tijekom ovog poluvremena imali smo nekoliko poluprilika koje ne prolaze. U 2.poluvremenu malo smo živnuli ali bez uspjeha. U 40.i 45.min. dva šuta Posavca izvan 16terca koje vratar brani. U 56.min.šut Meića prolazi preko vratnice, a u 66.min.šut Borovca uz samu vratnicu. Tijekom ovog dijela utakmice imali smo nekoliko neiskorištenih sistuacija pred golom domaćina. Dakle, 2.poluvrijeme puno bolje od 1. Naftaš u ovom dijelu nije ozbiljnije zaprijetio našim vratima.
Iskreno, očekivali smo puno više, ali šta je tu je.....IDEMO DALJE!!!

SASTAV: Crnolatec P, Šestak B, Agoun T, Skok S, Posavec DBorovac T, Posavec P, Brzović F, Krizmanić K.(od 45.Đurašin M.), Vranić F.Meić N.

KLUPA:  Debijađi J.P, Petrović J, Kopilović L, Đurašin M, Mandić A, Vidak M.
NEDOSTAJU: Tomić A, Trumbetaš M, Lugarić S, Sedlarić F, Žordić B.

STRIJELCI: bez golova

OPOMENUTI IGRAČI:
NK-Naftaš Ivanić: Krznarić M.(52.min.)- žuti karton - negodovanje na odluku suca
HNK-Gorica: Brzović F.(52.min.)- žuti karton - povlačenje igrača