utorak, 2. lipnja 2015.

NK-Dubrava vs. HNK-Gorica, 02.06.2015. (18.15h), 29.kolo 1.HNL-središte - 2:3(1:2)

Zaslužena pobjeda naše ekipe, rezultat 2:3.
Definitivno smo iznenadili domaću ekipu NK-Dubrave našim početnim pritiskom. Već u 2.min.Preradović zabija za 0:1 nakon odličnog dodavanja Borovca. U 4.min. već je 0:2. Krizmanić nakon odličnog prodora loptom uposluje Borovca koji s 5m zabija gol. U 6.min. priliku domaćina odličnom intervencijom brani naš vratar Debijađi. U 10.min.Borovac odličnom loptom pronalazi Preradovića koji atraktivnim potezom šutira pored vratnice. Nakon 15.min. domaća ekipa polako dolazi sebi te preuzima inicijativu. U sljedećih 5 minuta stvorili su 2-3 izgledne situacije, ali naš vratar pravovremenim intervencijama riješava situaciju. U 20.min. domaćin sretno smanjuje na 1:2 nakon što je radi ozljede na nekoliko minuta izašao naš stoper Agoun, a naš vratar nespretno odbija loptu u noge domaćem napadaču koji zabija. U 21.min. nakon kornera Krizmanić šutira a domaći vratar vrhom prstiju loptu ponovno skreće u korner. Do kraja poluvremena domaćin pogađa vratnicu našeg gola te 2 puta šutira preko našeg gola. U 2.poluvremenu prvih 15tak minuta borba se vodi oko sredine terena bez nekih izglednijih prilika s obiju strana. Od 45.min. pa do kraja naša ekipa stvrara prilike od kojih izdvajam: šut Preradovića pored vratnice u 46.min, u 49.min. šut Agoun glavom nakon ubačaja Vidaka brani vratar. Jedinu priliku u 2.dijelu domaći igrači okrunili su pogotkom za 2:2 u 51.min. kada igrač Dubrave izlazi 1 na 1 s našim vratarom. U 57.min. odličan prodor Borovca desnom stranom, pas prema Kopilovića čiji šut prema golu domaći igrači odbijaju u korner. U 60.min. Borovac solo prodorom izlazi 1 na 1 s domaćim vratarom se zabija za 2:3.  U 64.min. stvaramo pritisak pred golom domaćina koji paničnom reakcijom izbijaju loptu u korner nakon kojeg Kopilovićev šut s 1.vratnice domaći vratar odličnom interevencijom brani.
Potpuno zaslužena pobijeda naše ekipe! Bravo

SASTAV: Debijađi J.P.(od 48.Crnolatec P.), Žordić B, Agoun T, Skok S, Vranić F.(od 36.Vidak M.), Šestak B, Borovac T, Brzović F, Sedlarić F, Krizmanić K.(od 48.Kopilović L.), Preradović M.(od 46.Bakula.)

KLUPA:
 Crnolatec P, Kopilović L, Vidak M, Bakula.
NEDOSTAJU: Đurašin M, Trumbetaš M, Posavec P, Posavec D, Meić N, Petrović J, Hajduk A, Lučan I.

STRIJELCI: 0:1 Preradović M.(2.min), 0:2 Borovac T.(4.min.), 1:2 Rodić V.(20.min.), 2:2 Vrbat J.(51.min.), 2:3 Borovac T.(60.min.).