nedjelja, 1. veljače 2015.

NK-Lučko vs.HNK-Gorica, 01.02.15. (14:30h), 1.pripremna utakmica - 3:4(1:3)

1.pripremna utakmica nakon zimske stanke. Pobjeda u Lučkom rezultatom 3:4(1:3).
S ekipom NK-Lučko odigrali smo utakmicu na zimskoj ligi u Sesvetama 13.12.14. Utakmica tada nije plijenila nekom ljepotom a isto tako nije bila previše sadržajna. Tada po dvije prilike tijekom oba poluvremena sa svake strane i zasluženim rezultatom 0:0.
Današnja utakmica pokazala je čistu suprotnost. Puno trke po terenu, puno prilika i poluprilika te ukupno 7 golova. Ne mogu reči da je domaća ekipa u utakmicu ušla bolje, već bih prije rekao da smo mi u utakmicu ušli lošije. Prilagodba uvjetima i terenu za našu ekipu trajala je nekih 10tak minuta u kojima nismo uspjevali povezati naše redove te smo ekipi Lučkog dozvolili da prijeti našem golu. U 7.min. Debijađi odličnom intervencijom vrškom prstiju loptu skreće pored vratnicu u korner. Samo minutu poslije ponovno odlična obrana Debijađija. U 11.min.opsada pred našim golom iz koje Šestak u zadnji tren blokira šut domaćeg napadača prema našem golu. U 12.min. igrač Lučkog prolazi našom lijevom stranom, izlazi 1 na 1 s našim vratarom te zabija za 1:0. Nakon primljenog gola, naš vratar Debijađi ostaje bez posla, jer naša ekipa proigrava te se igra pretežno seli na stranu domaćina. U 15.min.šut Bzovića prolazi preko grede gola. U 18.min. Agoun loptu nakon kornera šalje pored vratnice gola. Već u 19.min. za 1:1 zabija Meić na asistenciju Brzovića. U 20.min.dva pokušaja Borovca od kojih prvi prolazi pored vratnice, a drugog vratar obranom skreće u korner. Nakon toga izradili smo još barem 2,3 poluprilike koje nismo iskoristili. U 28.min. Borovac odlično upošljava Trumbetaša čiji šut igrači u zadnji tren blokom skreću u korner. Nakon kornera Agoun glavom loptu šalje prema golu, ali vratar domaćina loptu izbija u korner. U 30.min..odličan prolazak Borovca u 16terac, no vratar brani njegov šut. U 31.min. Borovac s desne strane efektno loptu zabija u kontra mrežicu gola za 1:2. U 34.min. pokušaj Trumbetaša brani vratar, a u 35.min.na 1:3 povisuje ponovno Borovac na dodavanje Brzovića. Uglavnom odigrali smo odlično 1.poluvrijeme. U 2.dijelu dolazi do male rotacije igrača te se odnosi snaga na terenu mijenjaju. U 41.min.domaći igrač šutira loptu pored vratnice našeg gola a dvije minute kasnije pogađaju te smanjuju na 2:3. U 45.min.obrana Crnolateca. Nakon toga malo nadmetanja oko sredine terena, sve do 56.min.kada  Meić odličnom loptom izbacuje Brzovića 1 na 1 s vratarom domaćina za 2:4. Brzo nakon toga u 58.min.primamo gol za 3:4. U 59.min.obrana Crnolateca a u 66.min.domaći vratar brani šut Brzovića nakon dodavanja Krizmanića.
Sve u svemu odlično za početak i čestitka za zasluženu pobijedu.

SASTAV: Debijađi J.P, Posavec P, Agoun T, Posavec D, Kopilović L, Krizmanić K, Vranić F, Šestak B, Borovac T, Brzović F, Meić N.
Izmjene su "leteće" te ih ne navodimo...

KLUPA:  Crnolatec P, Žordić B, Skok S, Trumbetaš M.
NEDOSTAJU: Sedlarić F, Vidak M, Đurašin M, Petrović J.

STRIJELCI: 1:0 Lučko(12.min), 1:1 Meić N.(19.min.), 1:2 Borovac T.(31.min.),
1:3 Borovac T.(35.min.), 2:3 Lučko(43.min.), 2:4 Brzović F.(56.min.), 3:4 Lučko(58.min.).