petak, 3. travnja 2015.

NK-Zagreb vs. HNK-Gorica, 03.04.2015. (17.30h), 21.kolo 1.HNL-središte - 2:0(1:0)

Kad u 1.poluvremenu ne realizirate šest čistih prilika pa u zadnjoj minuti poluvremena primite gol nakon greškice.....2.poluvrijeme vas nema pa se izvučete i izgubite samo sa 2:0.
U uvodnoj rečenici sve je rečeno. Odigrali smo odlično 1.poluvrijeme u kojem smo imali posjed lopte i stvorili odlične prilike za gol. Naš je pritisak počeo od prvog sučevog zvižduka te je Krizmanić već u 1.min. s ruba 16terca uputio udarac prema golu domaćina no golman brani. U 6.min.Šestak upućuje dubinsku loptu prema Posavec D. čiji šut prolazi uz vratnicu gola. U 7.min. Posavec P.ulazi u 16terac s desne strane te gotovo ne ometano šutira ali vratar brani. U 12.min.Meić prolazi desnom stranom, upućuje loptu u peterac prema Posavec D.čiji šut ponovno brani odlični vratar domaćina. Ekipa Zagreba prvi šut prema našem golu uputila je tek u 21.min. no lopta prolazi pred gola. U 26.min.dubinska lopta Agouna na Posavec D. koji ulazi sam u 16terac ali njegov šut prolazi pored vratnice gola. Sve to dijeluje kao da je gol domaćina začaran. Polako se primjećuje nervoza naših igrača. U 30.min.domaća ekipa pogađa vratnicu našeg gola. U 32.primjećuje se pomutnja u našoj obrani koja rezultira odličnom obranom našeg vratara Debijađija koji brani šut s 5m. Kad smo mislili da će poluvrijeme završiti bez golova, u 34.min. loše dodavanje naših igrača presjeca igrač Zagreba koji se sjurio prema našem golu te iz ničega  zabija za 1:0. Odmah nakon toga na samom kraju poluvremena u 35.min. imamo priliku za izjednačenje. Vidaka odličnom loptom pronalazi Posavca D. čiji šut krajnim naporom domaći  vratar skreće u korner. Nakon kornera loptu upućenu u okvir brani vratar. U 2.poluvremenu naši igrači nerazumljivo nestaju s terena, a na terenu ostaju samo igrači Zagreba i naš vratar Crnolatec koji je u ovom dijelu zabilježio 4 odlične obrane. Ekipa domaćina zabila je gol za 2:0 u 57.min. kao nagradu za njihov pritisak prema našem golu u ovom poluvremenu. Imali su još 3 odlične prilike gdje lopta prolazi pored i preko našeg gola. Mi smo u ovom dijelu uputili jednu loptu prema golu domaćina i to u 50.min. kad  šut Meića brani vratar. 1.poluvrijeme za pamtiti, a 2.za zaboraviti!
IDEMO DALJE SAMO HRABRO!

SASTAV: Debijađi J.P.(od 36.Crnolatec P.), Žordić B.(od 42.Petrović J.), Skok S, Agoun T, Đurašin M, Krizmanić K, Šestak B, Vidak M.(od 42.Hajduk A.), Posavec D, Posavec P, Meić N.

KLUPA:
 Crnolatec P, Petrović J, Hajduk A.
NEDOSTAJU: Vranić F, Borovac T, Brzović F, Lučan I, Kopilović L, Trumbetaš M, Sedlarić F.

STRIJELCI: 1:0 Pejić I.(34.min), 2:0 Pejić I.(57.min.).
.
OPOMENUTI IGRAČI:
Nema opomenutih igrača.

NAJAVA UTAKMICE:
U petak igramo utakmicu u Zagrebu. U 1.dijelu sezone pobijedili smo u zadnjim minutama utakmice. Da bi se prisjetili tijeka ondašnje utakmice klikni na LINK.