nedjelja, 10. kolovoza 2014.

NK-Inter Zaprešić vs.HNK-Gorica, 10.08.14. (10:00h), 4.pripremna utakmica - 5:0(3:0)

Utakmicu smo izgubili rezultatom 5:0.
Ekipa Intera iz Zaprešića bila je ovaj put bolja te je potpuno zasluženo pobijedila. U našem zadnjem međusobnom susretu u 4.mjesecu mi smo bili bolji. Ova utakmica je ipak bila pripremna utakmica, a uz to su nam još teške noge od silnih treninga te utakmice sa Sesvetama dan ranije. Također nas muči brojno stanje te zdravstveno stanje igrača. Naime, Brzović radi ozljede nije niti ulazio u igru, Lugarić je pokušao ali nije išlo (3 min.), Meić je izdržao do 18.min. te nakon izlaska više nije ulazio u igru. Posavec P. je izdržao jedno poluvrijeme, a neki igrači imaju problema sa preponama i  zglobovima. Na klupi smo imali 3 igrača 2001.g. koji su odigrali slidno. Izmjene su bile leteće, a cijeli susret odigrali su Agoun, Vranić, Posavec D. i Sedlarić.
Tijekom utakmice imali smo dva udarca u okvir gola domaćina, jedan u 1.poluvremenu kada šut Meića u 13.min. brani vratar, a jedan u 2.poluvremenu kada šut Kopilovića u 68.min.vratar zadnjim naporom izbija u korner. Imali smo još par neiskorištenih slobodnjaka i par poluprilika. Falilo nam je koncentracije, a to je vidljivo po tome što smo nanizali hrpu netočnih dodavanja, a to i nije običaj naših igrača....biti će bolje!
Golovi su redom bili: 1:0 (5.min.), 2:0 (11.min.), 3:0 (21.min.), 4:0 (52.min.), 5:0 (62.min.). Debijađi je u 1.poluvremenu zabilježio 4 odlične intervencije.

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Agoun T, Vranić F, Žordić B, Mandić A, Šestak B, Borovac T, Posavec P, Posavec D, Sedlarić F, Meić N.

KLUPA:  Brzović F, Kopilović L, Lugarić S, Crnolatec, Ivančić, Babić.
NEDOSTAJU: Krizmanić K, Skok S, Tomić A, Đurašin M, Trumbetaš M, Petrović J, Vidak M