nedjelja, 12. listopada 2014.

HNK-Gorica vs. NK-Segesta, 12.10.2014. (11:15h) , 8.kolo 1.HNL-središte - 0:6(0:4)

Deklasirani na domaćem terenu, 0:6.
Nakon danas viđenog nema se šta puno za reći. Naša je ekipa bila apsolutno ne prepoznatljiva, nepokretna i neraspoložena. Iako smo već u 2.min. iz brze kontre primili gol za 0:1, prvih 15tak minuta pokušavali smo izvršiti pritisak ali bezuspješno. 7.min.šut Krizmanića iz slobodnjaka brani golman, isto tako i u 9.min.šut Agouna iz slobodnjaka brani golman. U istoj minuti brza kontra gostiju te lopta prolazi malo preko grede našeg gola. U 11.min.možda jedina naša akcija na utakmici. Borovec s desna ulazi u 16terac, upućuje opasnu loptu prema golu, no gosti u zadnji tren izbijaju u korner. Nakon kornera gosti blokiraju naš šut te se lopta odbija do Šestaka čiji šut prolazi uz stativu. U 12.min.Brzović ulazi u 16terac ali vratar mu na vrijeme ulazi u šut. U 13.min. gosti zabijaju za 0:2 nakon što je njihov napadač prošao kroz naša 3 igrača. U 19.min. je već 0:3 i to nakon gužve pred našim golom kada naš igrač u bloku odbija loptu, te ona nesretno završi na nozi gostujućeg igrača a onda i u našoj mreži. Nakon toga slijedi igra sa puno prekida, jednostavno nam gosti ne dozvoljavaju odigrati koji pas, već ulaze čvrsto u naše igrače. Takva nas je isprekidana igra sve više počela činiti nervoznima. U 27.min. nakon lošeg pasa u obrani, gostujući napadač presjeca loptu te izlazi 1 na 1 sa našim vratarom za 0:4. U 2.poluvremenu nismo odigrali ama baš ništa. Gosti su nakon povremenog pritiska u 42.min. zabili za 0:5, a u 57.min. za konačnih 0:6. Igrači Segeste o ovom su dijelu imali još dvije, tri propuštene prilike. Čestitke gostima iz Siska, a našim igračima poruka: "KAD PRESTANEŠ TEŽITI BITI BOLJI, PRESTAJEŠ BITI DOBAR!"
Ovu utakmicu treba što prije zaboraviti i okrenuti se naprijed....idemo dalje!

SASTAV: Crnolatec P, Vranić F, Agoun T.(od 43.Vidak M.), Skok SPosavec D.(od 55.Petrović J.)Borovac T.(od 36.Sedlarić F.), Posavec P.(od 32.Žordić B.), Šestak B,
Brzović F.(od 51.Kopilović L.), Krizmanić KMeić N.

KLUPA:  Debijađi J.P, Petrović J, Kopilović L, Vidak M, Žordić B, Sedlarić F, Mandić A.
NEDOSTAJU: Đurašin M, Trumbetaš M.

STRIJELCI: 0:1 Matić(2.min), 0:2 Malbašić(13.min.), 0:3 Galonja(19.min.),
0:4 Matić(27.min.), 0:5 Dinčir(42.min.), 0:6 Malbašić(57.min.).