subota, 15. studenoga 2014.

NK-Inter Zaprešić vs.HNK-Gorica, 15.11.2014. (11:15h), 13.kolo 1.HNL-središte - 2:2(1:0)

Svakoj ekipi jedno poluvrijeme za konačnih 2:2.
Loš teren te dva potpuno različita poluvremena krasili su današnju utakmicu. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćoj ekipi, dok smo u drugom poluvremenu mi dominirali. Domaća ekipa u više je navrata prelako prolazila našu zadnju liniju. Već u 6.min.napadač Intera ulazi u naš 16terac, šutira sa nekih 10tak metara, ali nas Buđak odličnom intervencijom spašava ranog gola. U 13.min.domaćin ponovno prolazi našu obranu, ali se u zadnji tren spašavamo. Pritisak domaćina se isplatio samo minutu kasnije kada u 14.min.ponovno prolaze te lako zabijaju za vodstvo od 1:0. Naša ekipa ne uspijeva ozbiljnije zaprijetiti golu ekipi Intera sve do 17.min. kada Krizmanić sa 30m šutira pored gola. U 22.min.domaćin izvodi jedan od kornera iz koje se stvorila gužva pred našim golom nakon koje se lopta odbila od grede u gol-aut. U 23.min.ponovno domaćin nakon kornera šutira preko grede. U 29.min.najbolja prilika naše ekipe u 1.dijelu kada nakon kontre Krizmanić ulazi u 16terac domaćina, šalje gotovo idealnu povratnu loptu na Šestaka koji nažalost loše šutira te lopta prolazi pored gola. Nakon izmjena u 2.poluvremenu igra na terenu se mijenja te se osjeća naš pritisak prema golu domaćina i kontrola igre na terenu. U 37.min.loptu iz slobodnjaka Krizmanića, Posavec pokušao je atraktivno škaricama pospremiti u mrežu ali je udarac bio preslab te vratar domaćina lako hvata loptu. U 38.min.pokušaj Meića brani vratar, a u 40.min. Cerovski zabija za 1:1. Samo minutu kasnije propuštamo 100%tnu priliku. Vranić šalje dugu loptu prema Agounu, vratar domaćina istrčava izvan 16terca, lopta prolazi pored njega, ali nažalost Agoun ne zahvaća dobro loptu te ona prolazi pored praznog gola. U 49.min.domaćin iz jedine prilike u ovom dijelu, iz slobodnjaka sa 25m, postiže pogodak glavom za 2:1. U 52.min. nakon kornera vratar brani pokušaj Agouna. Stvorili smo još nekoliko gužvi pred golom domaćina, nekoliko poluprilika i nekoliko kornera, iz kojih nismo uspjeli realizirati. U 70.min.Agoun dodaje Borovcu koji ulazi prema golu, šutira, vratar brani ali se lopta ponovno odbija do našeg igrača koji tada zabija za konačnih 2:2.
Odlična igra u 2.poluvremenu, totalna terenska kontrola....bravo!

SASTAV: Buđak, Žordić B, Posavec D, Skok S, Petrović J.(od 40.Vranić F.), Šestak B, Krizmanić K, Posavec P.(od 63.Javiljak J.), Kopilović L.(od 36.Meić N.)., Cerovski.(od 40.Agoun T.), Vidak M.(od 36.Borovac T.).

KLUPA:
Agoun T, Vranić F, Borovac T, Meić N, Javiljak J.
NEDOSTAJU:  Debijađi J.P, Crnolatec J.P, Mandić A, Trumbetaš M, Brzović F, Sedlarić F, Đurašin M.

STRIJELCI: 1:0 Bratić A.(14.min), 1:1 Cerovski(40.min.), 2:1 Krivak J.(49.min.),

0:2

Naši su mlađi pioniri, iako gotovo cijelu utakmicu vodili, u zadnjim minutama utakmice ipak izgubili rezultatom 3:1(0:1).